شرکت خودروسازی بوگاتی (Bugatti)، تولید کننده پر سرعت ترین ماشین های لاکچری جهان، قصد دارد از جدیدترین خودروی سوپر اسپورت Bugatti Veyron Super Sport خود در جشنواره گود وود (Goodwood Festival) با همکاری حراجی معروف انگلیسی Bonhams کند. اگر شما هم پول کافی برای خرید این خودروی فوق لوکس دارید، این شانس برای شما وجود دارد تا مالک آینده این خودرو باشید!

همانطور که می دانید، خودروی لوکس و گران قیمت بوگاتی ویرون سوپر اسپورت Bugatti Veyron Super Sport به مدت ۷ سال لقب سریعترین خودروی جهان را در اختیار داشت تا اینکه پس از ارائه ماشین لاکچری بوگاتی شیرون (Bugatti Chiron)، این عنوان در اختیار این مدل قرار گرفت. با این وجود بوگاتی همچنان تولیدکننده سریعترین خودروی لاکچری جهان است!

به گزارش مجله لاکچری دات کش (Luxury.cash)، ماشین لاکچری Bugatti Veyron Super Sport با داشتن یک موتور ۸ لیتری ۴ گانه توربو W16 قادر به تولید ۱۱۸۳ اسب بخار قدرت و ۱۴۹۱ نیوتن متر گشتاور نیرو، از نسخه معمولی بوگاتی ویرون (Bugatti Veyron) متمایز می شود. همچنین یک سری تغییرات ایرودینامیکی و ظاهری مانند پیشانی جدید خودرو به همراه ورودی هوای اصلاح شده و پوشش موتور، باعث متفاوت تر شدن چهره این ماشین سوپر اسپورت شده است. علاوه بر این، ماشین سوپر اسپورت جدید بوگاتی با داشتن بدنه ای به رنگ مشکی مات، ظاهری خاص تر پیدا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  پست ها

بدون پست